Başkanımızın mesajı..
İsmimiz.. Neden biz ? Hizmetlerimiz.. Ürünlerimiz.. Bayilik sistemimiz.. Müşterilerimiz.. Buradayız, bekleriz.. Sipariş..
logo

Hizmeti Sınırlı
HORECA devri,
bizimle sona erdi.

Başkanımızın mesajı..

15. Yılımızda, iki yeni markamızla, merhaba..

Üretim ve satış alanında, “marka” olmayı başarabilecek bir şirket kurarak, HORECA sektöründe büyüyebilmek, eğitim yıllarımdaki en büyük hedefimdi..

2004 yılında bu hedefime doğru yola çıktığımda, büyük market açılışlarının yoğun olduğu bir dönemdi ve ben, bu dönemi bir fırsata dönüştürebileceğime inanarak, gıda ve market ürünlerinin dağıtım işine girmiştim.

Bu konuda yarışa en sondan başlayan biri olarak, en öndekilere yetişmenin ve onları geçmenin yolu, onlardan daha iyi hizmet verebilmekti ve benim iş hayatımın her günü, bu gerçeğin gereğini yaparak geçti, geçiyor, geçecek.

Daha iyi hizmet verebilme konusundaki açık farkımız, yoğun bir şekilde tercih edilmemizi sağladı 
ve bu durumun doğal bir sonucu olarak hızla büyüdük, bizi biz yapan dağıtım gücümüze,
üretim gücümüzü de ekledik.

Bugün yılda 120 milyon ıslak mendil, 125 milyon stick seker, 250 bin koli peçete 150 bin koli Z kat havlu, 200 bin koli havlu ve tuvalet kağıdı üretebilme kapasitesindeki tesislere sahip olmamızın yanı sıra, işinin uzmanı olan sıra dışı personelimiz, tedarikçilerimiz ve ilk günkü heyecanımızla yeniden hedef büyüterek, Horeca sektörünün çok daha ötesi diyebileceğim yeni tedarik hizmetleri markamız CORPORECA ve yeni profesyonel ihtiyaç malzemeleri markamız CORPOSTAR ile vazgeçilmeziniz olmak için, yanınızdayız.

Geride bıraktığımız 15 yılda olduğu gibi, bizim işimizdeki büyük farkımızın,
sizin işinizdeki büyük rahatlığınız olabilmesi, tek bir telefonunuzla mümkün olabilir diyorum ve sizlere, hayırlı işler, bereketli kazançlar diliyorum.

Saygılarımla..

Erdem Güven 
Kurucu / Yön. Kur. Başkanı / Gn.MD.

Geri dön..